?

Log in

No account? Create an account

Олексій Соловйов/Oleksiy Solovyov

Previous Entry Share Next Entry
Синтетичні стероїди не зменшують частоти передчасних пологів у жінок із вкороченою шийкою матки
мій хрестик
oleksol

Синтетичні стероїди не зменшують частоти передчасних пологів у жінок, які ще не народжували, із вкороченою шийкою матки (Synthetic Steroid Doesn't Hold off Preterm Birth in Primiparas With Short Cervix)

Розміщено у Павутинні 03.10.12; джерело - http://www.medscape.com/viewarticle/772067?src=nldne , автор: Gabriel Miller, NEW YORK (Reuters Health); переклад Олексія Соловйова.

Синтетичний стероїд 17 alpha-гідроксіпрогестерону капроат (17-OПК) впродовж першої вагітности не зменшує частоти передчасних пологів у жінок із вкороченою менше 30 мм у другому триместрі шийкою матки, згідно нового дослідження. Попередні дослідження показували, що ці ліки зменшують частоту передчасних пологів у жінок із довжиною шийки, меншою за 15 мм та 20 мм, при дослідженні відносно малих груп пацієнток. Це нове дослідження здійснювалося у більшій групі первинно вагітних жінок із одноплодовими вагітностями при довжині шийки матки, меншій за 30 мм. Між квітнем 2007
року та травнем 2011 дослідники у 14 центрах США випадковісно розподілили 657 жінок у віці вагітности від 16 до 22,5 тижнів на тих, хто щотижня до 36 тижнів вагітности одержував дом'язово по 250 мг 17-OПК, та тих, кому вводили  placebo.

Ліки не мали якогось впливу на частоту передчасних пологів. У групі, що одержувала 17-ОПК, частота передчасних пологів була 25.1%, у групі placebo - 24.2%. Так само не було суттєвої різниці між групами щодо неонатальних ускладнень; погіршених наслідків для плода чи новонародженого та материнської чи неонатальної захворюваности (7.0% проти 9.1%).

Дослідження було підтримано National Center for Research Resources та Eunice Kennedy Shriver National Institute of Child Health and Human Development. Повні результати було оприлюднено 19 вересня у American Journal of Obstetrics and Gynecology.